آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 137353
بازديدکنندگان امروز: 403
کل بازديدکنندگان: 225185
بازديدکنندگان آنلاين: 4
زمان بارگزاري صفحه: 0.3276 ثانيه
اخبار > پنجمین کنگره سالیانه اخلاق پرستاری مهر ماه برگزار می شود


  چاپ        ارسال به دوست

پنجمین کنگره سالیانه اخلاق پرستاری مهر ماه برگزار می شود


پنجمین کنگره سالیانه اخلاق پرستاری با هدف گرامیداشت مقام حضرت زینب (س) الگوی اخلاق پرستاری، 18 و 19 مهر 96 در دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت پرستاری، دکتر عباس عباس زاده؛ دبیر علمی پنجمین کنگره اخلاق پرستاری با اعلام این خبر گفت: محورهای این کنگره شامل صلاحیت حرفه ای و صلاحیت اخلاقی، اخلاق در سیاستگذاری و مدیریت پرستاری، اقتصاد سلامت و اخلاق پرستاری، اخلاق مدنی و آداب مراقبت در پرستاری، اخلاق مراقبت از سالمندان، آموزش اصول اخلاق پرستاری، اخلاق پرستاری و ارتباطات حرفه ای و تصمیم گیری اخلاق و فرآیند پرستاری از محورهای این کنگره است.

‎وی افزود: این کنگره همانند سنوات قبل با هدف گرامیداشت مقام حضرت زینب (س) الگوی اخلاق پرستاری برگزار می شود و همزمان با آن مدرسین درس اخلاق پرستاری و ارتباطات حرفه ای از دانشگاه های سراسر کشور برای بهبود کیفیت آموزش به رایزنی و هم اندیشی خواهند پرداخت.

دبیر علمی کنگره اخلاق پرستاری افزود: این کنگره به همت معاونت پرستاری وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و با همکاری فرهنگستان علوم پزشکی، دانشگاه های علوم پزشکی تهران، ایران، اصفهان، شیراز، بقیه الله (عج) و علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار می شود.

وی بزرگداشت مقام حضرت زینب (س) به عنوان الگوی پرستاری، ارائه نتایج تحقیقات پژوهشگران در حوزه اخلاق پرستاری، هم اندیشی صاحبنظران و علاقه مندان موضوع اخلاق پرستاری، ارائه روش های نوین آموزش موضوعات و اصول اخلاق حرفه ای، کمک به پژوهشگران و دانشجویان برای یافتن موضوعات قابل پژوهش در اخلاق حرفه ای و  یافتن راهکارهای ارتقاء اخلاق پرستاری در محیط های مختلف حرفه ای را از مهمترین اهداف برگزاری این کنگره برشمرد.

وی ادامه داد: برگزاری نمایشگاه جانبی و کارگاه ها و سمینارهای آموزشی و برنامه های علمی و تفریحی از برنامه های جنبی این کنگره است.

دکتر عباس زاده با اشاره به درخواست امتیاز بازآموزی و فرهنگی برای این کنگره گفت: مهلت ارسال مقالات به این کنگره تا 15 مرداد 96 تعیین شده است و تا کنون تعداد مقالات قابل توجهی به کنگره واصل شده و کار داوری مقالات آغاز شده است.

گفتنی است، علاقه مندان به شرکت و ارسال مقاله در این کنگره می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی این کنگره به آدرس nursingethics.ir مراجعه کنند.


٠٨:٤١ - پنج شنبه ١٢ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٢٧٤٢٧    /    تعداد نمایش : ٥٢خروج