منوی اصلی

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 160766
بازديدکنندگان امروز: 127
کل بازديدکنندگان: 280423
بازديدکنندگان آنلاين: 13
زمان بارگزاري صفحه: 0.8424 ثانيه
اخبار > در هفتاد و یکمین جلسه شورای عالی بیمه سلامت؛


  چاپ        ارسال به دوست

در هفتاد و یکمین جلسه شورای عالی بیمه سلامت؛


ابزارهای تشویقی اجرای نظام ارجاع و اجرای آزمایشی حمایت بیمه ای از خدمات پرستاری در منزل به تصویب رسید

دبیر شورای عالی بیمه سلامت کشور گفت: هفتاد و یکمین جلسه شورای عالی بیمه سلامت به ریاست وزیر بهداشت و با حضور اعضای این شورا برگزار و در مورد 7 مصوبه، تصمیم گیری شد.
دکتر علیرضا اولیایی منش در گفتگو با خبرنگار وبدا، اظهار داشت: در هفتاد و یکمین جلسه شورای عالی بیمه سلامت، ابزارهای تشویقی برای اجرای نظام ارجاع و اجرای آزمایشی حمایت بیمه ای از خدمات پرستاری در منزل در تعدادی از بیمارستانهای وزارت بهداشت و سازمان تامین اجتماعی تصویب شد.
وی تصریح کرد: در این جلسه برای برخی از خدماتی که فاقد تعرفه بود، تعرفه هایی به تصویب رسید و اعضای این شورا با اکثریت، این مصوبات را تایید و تصویب کردند.
دبیر شورای عالی بیمه سلامت کشور با اشاره به برگزار شدن فصلی جلسات شورای عالی بیمه سلامت، اظهار داشت: در نیمه دوم هر سال، بحث های کارشناسی تعرفه های پزشکی سال بعد در دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت انجام و در اواخر سال در شورای عالی مطرح و به هیات دولت ارسال می شود.
دکتر اولیایی منش خاطرنشان کرد: ایده آل است که تعرفه های پزشکی هر سال، در ماه های پایانی سال قبل از آن، به تصویب برسد و در سالهای گذشته، هدف ما این بود که تعرفه ها قبل از پایان سال تصویب و ابلاغ شود اما امسال به دلیل نامشخص بودن تکلیف بودجه و میزان رشد بودجه، تصویب تعرفه های پزشکی 97 در هیات دولت و ابلاغ آن، به تعویق افتاد./


١٠:٥٦ - سه شنبه ١٢ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٧٧٨    /    تعداد نمایش : ٣٢خروج