آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 150692
بازديدکنندگان امروز: 27
کل بازديدکنندگان: 256189
بازديدکنندگان آنلاين: 4
زمان بارگزاري صفحه: 0.3276 ثانيه
اخبار > رویداد استارت آپی با موضوع مراقبت و سالمندی برگزار می شود


  چاپ        ارسال به دوست

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رویداد استارت آپی با موضوع مراقبت و سالمندی برگزار می شوداولین رویداد تخصصی استارت آپی با موضوع مراقبت و سالمندی در بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود.
 
به گزارش روابط عمومی معاونت پرستاری، به نقل از مرکز نوآوری و شتابدهی سلامت دیجیتال کشور، رویداد استارتاپی برای تولید و طراحی وب‌سایت، نرم‌افزار، بازی‌های رایانه‌ای، اپلیکیشن و سامانه‌های هوشمند با رویکرد مراقبت و سالمندی برگزار می‌شود.

 


سالمندی فعال، پویا و موفق، بررسی وضعیت سلامت سالمندان، ورزش و تحرک سالمندان، توانبخشی سالمندی، آسایشگاه مراقبت از سالمندان ، خدمات در منزل ویژه سالمندان، سالمند و مدیریت مراقبت، ارتقای سلامت سالمندان، آموزش و تبعیت از رژیم دارویی، غذایی، ورزشی و توانبخشی سالمندان از جمله محورهای اولین رویداد استارت آپی مراقبت و سالمندی است.
 
براساس این گزارش، رویداد تخصصی استارت آپی مراقبت و سالمندی با همکاری سازمان نظام پرستاری، وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مرکز نوآوری و شتابدهی سلامت دیجیتال کشور از ۲۴ تا ۲۶ بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود. علاقمندان تا ۱۵ دی ماه مهلت دارند تا نسبت به حضور در این رویداد از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی www.idhealth.ir اقدام کنند.


٠٩:٥٦ - شنبه ١٠ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٣٠٨٩٨    /    تعداد نمایش : ١٥خروج