آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 5502
بازديدکنندگان امروز: 64
کل بازديدکنندگان: 174528
بازديدکنندگان آنلاين: 9
زمان بارگزاري صفحه: 0.5938 ثانيه
اخبار > پنجمین کنگره سالانه اخلاق پرستاری مهر امسال برگزار می شود


  چاپ        ارسال به دوست

پنجمین کنگره سالانه اخلاق پرستاری مهر امسال برگزار می شود


دبیر علمی پنجمین کنگره اخلاق پرستاری از برگزاری این کنگره به صورت بین المللی در مهر ماه 96 در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت پرستاری، دکتر عباس عباس زاده افزود:  این کنگره در روزهای 18 و 19 مهر 96 در دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود.

وی گفت: بزرگداشت مقام حضرت زینب (س) به عنوان الگوی پرستاری، ارائه نتایج تحقیقات پژوهشگران در حوزه اخلاق پرستاری، هم اندیشی صاحبنظران و علاقه مندان موضوع اخلاق پرستاری،  ارائه روش های نوین آموزش موضوعات و اصول اخلاق حرفه ای، کمک به پژوهشگران و دانشجویان برای یافتن موضوعات قابل پژوهش در اخلاق حرفه ای و  یافتن راهکارهای ارتقاء اخلاق پرستاری در محیط های مختلف حرفه ای از اهداف برگزاری این کنگره است.

عباس زاده ادامه داد: صلاحیت حرفه ای و صلاحیت اخلاقی، اخلاق در سیاستگذاری و مدیریت پرستاری، اقتصاد سلامت و اخلاق پرستاری، اخلاق مدنی و آداب مراقبت در پرستاری، اخلاق مراقبت از سالمندان، آموزش اصول اخلاق پرستاری، اخلاق پرستاری و ارتباطات حرفه ای و تصمیم گیری اخلاق و فرآیند پرستاری از محورهای این کنگره است.

دبیر علمی کنگره اخلاق پرستاری ادامه داد: مدرسان اخلاق پرستاری و ارتباطات حرفه ای از دانشگاه های سراسر کشور برای بهبود آموزش و هم اندیشی در این کنگره حضور خواهند داشت.

وی گفت: برگزاری نمایشگاه جانبی و کارگاه ها و سمینارهای آموزشی و برنامه های علمی و تفریحی از برنامه های جنبی این کنگره است.

عباس زاده افزود: علاقه مندان به شرکت و ارسال مقاله در پنجمین کنگره اخلاق پرستاری می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی این کنگره به آدرسNursingethics.ir مراجعه کنند.

عباس زاده تصریح کرد: درس اخلاق پرستاری و ارتباطات حرفه ای از سال 93 به همه رشته مقاطع پرستاری اضافه شده است و قرار است نشست هم اندیشی برای مدرسان این درس با هدف ارتقاء کیفیت تدریس این واحد درسی برای تأثیر بخشی بیشتر بر دانشجویان برگزار شود


١١:٤٢ - چهارشنبه ١٧ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٢٦٩٧٧    /    تعداد نمایش : ٣٢خروج