اخبار
اجلاس دو روزه مدیران پرستاری در تبریز / از انتقال تجربیات مدیران تا افتتاح کلینیک های پرستاری
شهر تبریز که به شهر اولین ها مشهور است میزبان سومین اجلاس مدیران پرستاری کشور بود. شهری که نخستین دانشکده پرستاری کشور هم در 102 سال پیش در آنجا بنا نهاده شده است. معاون پرستاری وزیر بهداشت، هیات همراه، کارشناسان معاونت پرستاری و مدیران پرستاری دانشگاه های علوم پزشکی کشوراز عصر روز 10 مهرماه با استقبال مسوولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز وارد این شهر شدند.
 ٠٨:٥٩ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١١:٤٥ - چهارشنبه ٤ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر دکتر حضرتی از اقدام شایسته و انسان دوستانه امدادگر اورژانس بندرعباسی
دکتر حضرتی در پی اقدام شایسته و انسانی "محمد حسین پور"، امدادگر اورژانس رستاق(بندرعباس) با اهدای لوح تقدیر از وی قدردانی کرد.
 ٠٨:٢٩ - چهارشنبه ٤ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آنچه در مورد آلزایمر باید بدانیم
بیماری آلزایمر با از دست دادن حافظه کوتاه مدت و فراموش کردن برخی چیزها شروع می شود و در صورت جلوگیری نکردن ار آن می تواند خطرات جبران ناپذیری را بهمراه داشته باشد.
 ٠٨:٤٩ - سه شنبه ٣ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش خودمراقبتی و پیشگیری از بیماریها برای 11 هزار نفر
به گزارش روابط عمومی معاونت پرستاری، با توجه به اهمیت سلامتی و لزوم فرهنگ سازی برای خود مراقبتی و پیشگیری از بیماریها و ارتقای سواد سلامتی برای ایجاد سبک زندگی سالم، هیات مدیره نظام پرستاری اردبیل بنا به رسالت خود از چهار سال پیش طرح ایستگاه سلامت را مطرح واجرایی نمود.
 ٠٨:٤٢ - يکشنبه ١ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
راه اندازی سامانه کشوری ثبت تجارب
سامانه کشوری ثبت تجارب با هدف دسترسی سریع به تجربیات موفق و ناموفق و کاهش میزان تکرار خطا در سیستم های بهداشتی درمانی راه اندازی شد.
 ١٠:٢٩ - شنبه ٣١ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>