منوی اصلی

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 187727
بازديدکنندگان امروز: 75
کل بازديدکنندگان: 443335
بازديدکنندگان آنلاين: 1
زمان بارگزاري صفحه: 2.2500 ثانيه
اخبار > برگزار جشن میلاد حضرت زینب کبری(ص ) و روز پرستار با حضوردکتر سرمست استاندار محترم قم


  چاپ        ارسال به دوست

برگزار جشن میلاد حضرت زینب کبری(ص ) و روز پرستار با حضوردکتر سرمست استاندار محترم قم

برگزار جشن میلاد حضرت زینب کبری(ص ) و روز پرستار با حضوردکتر سرمست استاندار محترم قم

جشن میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(ص ) و روز پرستار با حضورآقای دکتر سرمست استاندار قم ، آقای دکتر قدیر رئیس دانشگاه ، معاونین دانشگاه ، روسای و مدیران مراکز آموزشی درمانی و بیمارستان ها و مراکز جراحی محدود ، جمعی از مسئولین استانی از سازمانها و نهادی دولتی و غیر دولتی ، مدیران و روسای ادارات و سازمانها ، کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ، پرستاران برگزیده کشوری و استانی در سالن همایشهای شهید مفتح دانشگاه برگزار گردید.

دکتر بهرام سرمست استاندار قم در این مراسم با اشاره به اهمیت توجه به منزلت پرستاران گفت: باید در کنار دغدغه معیشتی پرستاران در راستای توجه به منزلت و جایگاه آنها نیز قدم برداشته و نباید این امر مورد غفلت قرار گیرد.

وی گفت: در نظام سلامت باور بنده بر این است که اگر پرستاران همراهی کنند تا 70 درصد کارها دنبال شده و این نشان دهنده نقش و جایگاه پرستاران است.

دکتر محمدرضا قدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: پرستاران نبض تپنده و نیروی محرکه مجوعه درمان هستند و اگر پرستار فعالیت خود را انجام ندهد، پروسه درمان ناقص می ماند.

وی گفت: بار درمان بر دوش پرستاران است و ما قدردان زحمات پرستاران هستیم و در حد توانمان در راستای مشکلات این قشر فرهیخته و فهیم و همچنین صبور و فداکار گام برداریم.

دکتر محمود پرهام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این جلسه با اشاره به اجرای طرح قاصدک گفت: با توجه به نظر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و معاونت درمان وزارت، مقرر شد تا در کارگروه توزیع درآمد اختصاصی دانشگاه این موضوع بررسی و تصمیم گیری شود.

وی گفت: یکی از مباحثی که در حال پیگیری است، جذب کمک پرستار به منظور بهبود کیفیت خدمات درمانی است که در این زمینه نیز برنامه ریزی ها در حال انجام است.در پایان از 57 پرستار برگزیده بخش دولتی(درمان ، آموزش ، فوریتها و بهداشت) و از 16 پرستار برگزیده بخش غیر دولتی(بیمارستانهای خیریه و تامین اجتماعی و وابسته به سپاه و مراکز جراحی محدودو جهاد دانشگاهی) و دو پرستاربرگزیده کشوری تقدیر به عمل آمد.١٧:١٢ - چهارشنبه ١١ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٣٤٨٣٠    /    تعداد نمایش : ٧٦خروج